Biz 2013 Yılında Denizli'de kurulan bir yazılım firmasıyız. Web Sitesi, Özel Yazılım, Mobil Uygulama ve Sosyal Medya Yönetiminde uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.

Hakkımızda-

En modern ve güçlü teknolojiler ile işletmenize uygun yazılımlar üretiyoruz. Başarımızın bir sırrı varsa oda; fikir ve isteklerinizi kavrayarak, karşımızdaki duruma sizin açınızdan bakabilmemizdir. Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizi değerlendirirken, beklentilerinin karşılanmadığı hissine kapılması bizim için kabul edilemez bir durum. Bu sebeple yaptığımız işleri teslim etmeden önce defalarca kullanıcı testlerinden geçiriyoruz. Prensibimiz iyininde iyisine, yani mükemmeliğe ulaşmak.

Amacımız

Bizi gururlandıran sizi mutlu eden dijital deneyimler sunmak.

İşler-

Bir yazılım firmasından ne bekliyorsanız çok daha fazlasını sunuyoruz. 7/24 Açık şubenizi oluşturup güvenliğini sağlıyoruz, sosyal medyadaki yüzünüz olup hedef kitlenize ulaşıyoruz. 7/24 Teknik ve Danışmanlık desteğimizle kesintisiz hizmet sunuyoruz. " Bir işletme kurmanın en iyi yöntemi ona anlam yüklemektir" felsefesiyle firmanızın internet üzerinde ki varlığını kalıcı hale getiriyoruz.

01

İnternet Sitesi

Sizi en doğru şekilde tanıtacak modern tasarımlarla internet sitenizi oluşturuyoruz.

02

Mobil Uygulama

Tüm mobil işletim sistemleri için mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

03

Özel Yazılım

Sadece size özel web veya masaüstü uygulamaları geliştiriyoruz.

04

El Terminali ve Market Yazılımları

El terminelleri için sıcak satış, soğuk satış ve depo sayımı gibi işlemlerin altından kalkabilen uygulamalar geliştiriyoru

05

Danışmanlık

Domain, Hosting, Uzaktan Destek, Kurumsal mail ve Antivirüs hizmeti sunuyoruz.

06

E-Ticaret Site Yönetimi

Ürünlerinizi satabilmeniz için eticaret sistemi kuruyor ve eticaret sistemleriniz için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

07

Dijital Eğitim

Şirket içi ya da kişisel eğitimlerle site yönetimi, arayüz deneyimi gibi konularda yetkinlik sağlıyor, işinizi kolaylaştırıyoruz.

08

Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal kimliğinizin aynası sosyal medya hesaplarınızın yönetimini ve danışmanlığını yapıyor, içerik ve zaman yönetimini düzenliyoruz.

09

Özgün İçerik Hizmeti

Editörlerimiz Kurumsal ve E-Ticaret siteleriniz için TDK referans alınmış metin yazımlarıyla benzersiz içeirkler üretiyor.

Nasıl Çalışıyoruz-

Sizi tanımamızla başlayan süreç, ihtiyaçlarınızı, firma profilinizi, hitap ettiğiniz kitleyi, sektörünüzü değerlendirip en uygun tasarımı hazırlamamızla devam ediyor. Sitenizin yayınlanması bizim için yeterli değil! Firmanızın alanında farklılık yaratan, son teknolojiyi kullanan, ve arama sonuçlarında en üstlerde yer alan bir profil çizmesini sağlıyoruz. Ürünlerinizi değil markanızı ön plana çıkartıyoruz !

Bize Ulaşın

Bol Proje, Bol Kod...

İletişim Bilgileri

Mehmetcik Mah. 1303 Sk. Ceviz Apartmanı No:10 Daire : 1 Denizli / Pamukkale

0 258 244 07 47

0 543 869 07 47

[email protected]

İletişim Formu